Také dnes jsme za Vámi se Zdeňkem Třosem – kandidátem do Poslanecké sněmovny  vyrazili na kole. Startovat jsme nemohli nikde jinde než u jedinečné dominanty Zlína, u Baťova mrakodrapu, tzv. Jednadvacítky. 

Potkat jste nás mohli na náměstích v Otrokovicích a ve Zlíně. Záda nám kryla Nanukára s jahodovým sorbetem, který v tak slunečném dni doslova bodl.

Slova, která se linou z amplionu, zazněla také v ZOO Lešné „No tak vstávej. Nezaspi to. Je to rychlý, nebolí to…Vraťme zemi budoucnost“!

Na našich plánovaných zastávkách jsme rozdali spoustu koaličních novin, reklamních předmětů i antihoaxových letáčků. Debatovali jsme s Vámi o všem možném. O dopravě,  o důchodech, ale také o tom, že budoucnost nepatří jen mladým, ale také seniorům.

Naši dnešní, v pořadí již čtvrtou cyklotour, jsme díky radnímu Jirkovi Jarošovi ukončili prohlídkou fotbalového a hokejového stadionu. Dostat se do útrob těch dvou významných sportovišť byl opravdu zážitek! Jirka nás seznámil s ředitelem Leošem Gojšem z Fastav Zlín a jednatelem Beranů a několikanásobným reprezentantem ČR v hokeji Jirkou Marušákem. Debatovali jsme nad rekonstrukcí obou stadionů, jejich finanční náročností apod.


Dnešní skóre: 20 ujetých kilometrů, 500 rozdaných koaličních novin, letáků i nanuků,  2 prohlídky sportovišť


Střípky z dnešní kolové tour