O mně

IMG_2481-u_webProfese:

grafik, webdesigner, kreativec, IT pracovník, hudebník

Narozen 19. 10. 1978 v Uherském Hradišti.

Vzdělání:

VOŠ Elektrotechnická Olomouc (obor Aplikace výpočetní techniky v telekomunikacích), SSOŠ Elektrotechnická Kunovice (obor Počítačové elektronické systémy).

Zaměstnání:

Po ukončení studia jsem nastoupil do rodinné firmy EKS Elektroservis, s.r.o. na pozici grafika a IT technika, kde jsem postupně nacházel nové výzvy a prohluboval své znalosti v oborech grafický design a informační technologie. Cenné zkušenosti jsem nasbíral i v mezilidských vztazích a komunikaci s obchodními partnery firmy a klienty. V roce 2011 jsem začal jako OSVČ podnikat v oboru tvorby internetových stránek a grafickém designu (www.elfmarkag.cz). Ve stejném roce jsem využil také možnosti nastoupit na hlavní pracovní poměr do propagačního oddělení uherskohradišťského Klubu kultury. Byl jsem zodpovědný za sazbu a tvorbu grafiky (zpravodaje města UH, výroční zprávy města UH, tiskových materiálů Slováckých Slavnosti vína a otevřených památek, tiskových materiálů festivalu Týká se to také tebe, Kopaničárských slavností, plakátů, bannerů atd.), veškeré internetové stránky, jejich správu a plnění obsahu (Klub kultury Uh. Hradiště, Slovácké slavnosti vína, Týká se to také tebe, Stálá expozice dějin města apod.).

Z pozice grafika a IT na propagačním odd. KK jsem byl uvolněn a od 10.11.2014 pracuji jako uvolněný radní pro město Uherské Hradiště. Mám na starost resorty životní prostředí, sociální a zdravotní služby, informatiku a komunikace.

Veřejná angažovanost:

Jsem jednatel a zakladatel zapsaného spolku Přátelé zpětné vazby (podpora začínajících a amatérských hudebních a uměleckých skupin na Slovácku, např. FS Míkovjan o.s., Hasiči Vésky, Hasiči Míkovice, Handrlák Kunovice, TJ Podolí, skupiny Mistake, Made By Zero). Organizuje tzv. RockGangParty, které zatím během šesti ročníků navštívily stovky hudebních nadšenců.

Jsem tvůrcem serveru www.uhacko.cz (inzerce, poptávka, nabídka a služby na Uherskohradišťsku a v blízkém okolí), který také podporuje kvalitní služby na Slovácku a jejímž doplňkem je i facebooková inzertní skupina pro obyvatele města Uherské Hradiště.

Další členství:

Radní města Uh. Hradiště
Zastupitel města Uh. Hradiště
Člen redakční rady portálu města Uherské Hradiště (www.mesto-uh.cz).
Místopředseda místní komise Míkovice
Člen Českého svazu ochránců přírody (www.csop.cz)
Člen dozorčí rady EDUHA s.r.o.
Předseda správní rady PETRKLÍČ o.p.s.

Zájmy:

Kromě své práce a profese, která je zároveň i mým koníčkem, trávím volný čas hlavně se svou rodinou. Ve volném čase se věnuji čtení knih, fotografování, malování a hudbě. Od 14 let hraji na bicí nástroje. Hrál jsem v několika hudebních skupinách (Head Injury, Your Choice a Latafia). Dále se věnuji sportovním aktivitám jako turistika, cyklistika, geocaching, tenis, plavání a fitness.

Rodinný stav:

ženatý, 2 děti

Citát:

„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.“
Mark Twain

„Když každý moudřejší ustoupí, potom si hlupáci budou dělat, co se jim zachce.“
neznámý autor

životopis ke stažení: http://www.zivotopisonline.cz/cz/download.html?id=12838&hash1=3455cd5618b80137